روابط عمومی رادیو اقتصاد عیدانه رادیو اقتصاد به زنان موفق كشور

رادیو اقتصاد به مناسبت روز زن، ویژه برنامه "مادربهشت" را به صورت زنده و با رویكرد سبك زندگی ایرانی اسلامی به زنان ایران زمین تقدیم می كند.

1401/10/22
|
12:08
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد؛ مهرگان سواد كوهی مدیر گروه اقتصاد و جامعه رادیو اقتصاد گفت: این برنامه در جشن میلاد فاطمه زهرا (س) در نظر دارد با ایجاد فضایی شاد و عیدانه، بخش های متنوعی را برای شنوندگان فراهم نماید.

وی ادامه داد: یكی از نكات موفق این برنامه معرفی پنج بانوی فرهیخته و موفق در حوزه اقتصاد، پژوهش و كارآفرینی است كه در گفتگو با آنان پی به رازهای موفقیت آنان خواهیم برد.

سوادكوهی ادامه داد: در این برنامه مسابقه پرهیجان خواهیم داشت كه به 3 نفر از برگزیدگان جوایز ارزنده اهداء خواهد شد.

وی با اشاره به آیتم تجلیل از مادران شهدا گفت: در این برنامه به معرفی مادران شهدا و گپ و گفت در مورد زندگی آنها خواهیم پرداخت.

مدیر گروه اقتصاد و جامعه از نمایش جذاب و طنز در این برنامه خبر داد و گفت: در این نمایش با چاشنی طنز اقتصادی رابطه مادر را با سایر اعضای خانواده به تصویر خواهیم كشید.

وی از حضور حجت الاسلام اتابكی كارشناس مذهبی در این برنامه خبر داد و گفت: مباحث حرمت مادران از حضرت فاطمه (س) تا تمامی مادران موضوع بحث این بخش خواهد بود.

سوادكوهی ادامه داد: در این برنامه از موسیقی ها و ترانه های شاد برای ایجاد فضای عیدانه استفاده خواهیم كرد.

ویژه برنامه مادر بهشت به تهیه كنندگی یوسف فرجی 23 دی ساعت 10:00 تا 12:00 از رادیو اقتصاد موج اف ام ردیف 98 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع